Dr Kraśnicki Dariusz - badania na Prawo jazdy Kat. C D E taxi
Wrocław, ul. Kmicica 3 mapa
Prosimy o wcześniejszą rejestrację: 601 775 123
e-mail skype

Świadectwo kwalifikacji Wrocław

Badania na Prawo jazdy Kat. C D E taxi tel: 601 775 123

Nasz gabinet

Dr Kraśnicki Dariusz

Wrocław, ul. Kmicica 3

 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację: e-mail

lub tel. 601 775 123

Potrzebujesz porady?

Jak dojechać?

Badania na prawo jazdy

Zachęcony dotychczasowymi sukcesami moich serwisów internetowych, otworzyłem nową stronę:  Badania Na prawo jazdy Wrocław.

 

Jest on oparty na innym systemie tworzenia stron SBI / Site Build It !!/. Całkiem nowa strategia internetowa całościowego biznesu, a nie tylko utworzenia samej strony.

Większość stron internetowych jest tworzona przez WEB -masterów za całkiem spore pieniądze.

 

  • W zasadzie poza zrobieniem witryny i pobraniem wynagrodzenia nic więcej ich nie interesuje.
  • Aby serwis przynosił jakąkolwiek korzyść niezbędny jest jeden podstawowy warunek - ruch na stronie !!

Jest to szczegół niechętnie wspominany przez twórców stron. Można oczywiście skorzystać z usług tzw firm pozycjonujących. Problem tutaj jest nieco inny. Dopóki płacimy za te usługi, to jest szansa, że jakiś ruch będzie istniał.

Niestety, zapał pozycjonerów gaśnie bardzo szybko, szczególnie jeżeli zgodzimy się na jakieś ryczałtowe formy zapłaty. Poza tym mają małe pojęcie o specyfice danej firmy i tym co ludzi najbardziej interesuje. Pojawiają się problemy w szybkiej aktualizacji treści - np promocji czy innych zmian, które trzeba zrobić "na wczoraj".

 

  • Kiedy przestajemy płacić, to strona szybko znika z pierwszej dziesiątki Google, ponieważ z reguły pozycjonowanie polega na linkowaniu z zaplecza /stron będących własnością pozycjonera/.

Czy jest jakieś rozwiązanie dla tej kwadratury koła ?

Teoretycznie sprawa jest bardzo prosta: trzeba stworzyć stronę internetową z wartościową treścią, nasyconą własciwymi słowami kluczowymi opisującymi naszą działalność oraz zoptymalizowaną pod wyszukiwarkę Google.

 

Powoli internauci zachęceni watrościową treścią odwiedzają ją coraz częściej, niektórzy linkują do niej a pewna część staje się naszymi klientami, kupując oferowane usługi czy towary. Serwis się rozrasta, internauci nabierają do nas zaufania, ruch rośnie i nasze dochody również. Lawina nabrała rozpędu i nic nie może jej zatrzymać.

  • Zbyt piękne aby było prawdziwe - proszę mi wierzyć, że ...... NIE
  • Przeszedłem wszystkie opisywane wcześniej etapy biznesu internetowego, aby odkryć bolesną prawdę :
  • Sami potrafimy najlepiej stworzyć swoje strony i najbardziej dostosować to do potrzeb klientów. W zasadzie robimy to codziennie rozmawiając z nimi, zachwalając towar lub inne usługi, przekonując niezdecydowanych a w końcu go sprzedając.
  • Całą sztuką jest przekazanie tej wiedzy / w której to My jesteśmy ekspertami/ poprzez naszą stronę.

Pojawia się poblem techniczny. Będąc najlepszym fryzjerem czy lekarzem w okolicy nie mamy czasu, aby uczyć się od podstaw budowy stron internetowych czy języka HTML. Prawdę mówiąc to nie ma nawet takiej potrzeby. W końcu musimy pilnować naszej podstawowej działalności.

 

Rozwiązanie problemu / całkiem niespodziewane/.

Szukając czegoś, co by pasowało do mojej koncepcji rozwoju lokalnej firmy, jaką jest mój gabinet lekarski natknąłem się na SBI /Site Build It /. System ten zawiera wszystkie narzędzia internetowe, niezbędne do samodzielnego tworzenia strony i późniejszego promowania swojego biznesu.

 

Jedyne co cię ogranicza, to Twoja wiedza, pasja, wrodzony intelekt oraz ...czas. Niestety  nie da się stworzyć czegokolwiek w tydzień czy miesiąc. Z wyjątkiem cudownych schematów na które nabieramy się od czasu do czasu. Oczywiście po solidnej początkowej wpłacie za przystąpienie do niego.

 

Jeżeli chcesz przeczytać całą moją historię to zachęcam do kliknięcia.

 

Site Build It!

Jeżeli masz ochotę przejść bezpośrednio do ich strony internetowej /niestety po angielsku/ to kliknij tutaj Site Build It!

 

Lekarz z przedmieść Wrocławia dał radę w ciągu 2 lat /już po roku już miałem olbrzymi napływ pacjentów z internetu/ Ty też potrafisz !!

 

Podziel się:


Napisz komentarz

Komentarz XML: RSS | Atom