Dr Kraśnicki Dariusz - badania na Prawo jazdy Kat. C D E taxi
Wrocław, ul. Kmicica 3 mapa
Prosimy o wcześniejszą rejestrację: 601 775 123
e-mail skype

Świadectwo kwalifikacji Wrocław

Badania na Prawo jazdy Kat. C D E taxi tel: 601 775 123

Nasz gabinet

Dr Kraśnicki Dariusz

Wrocław, ul. Kmicica 3

 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację: e-mail

lub tel. 601 775 123

Potrzebujesz porady?

Jak dojechać?

Darmowe kursy na Świadectwo kwalifikacji

Darmowe kursy na Świadectwo kwalifikacji wstępnej we Wrocławiu. Przed lub w trakcie szkolenia na kwalifikację wykonaj Psychotesty dla kierowców oraz lekarza medycyny pracy, aby mieć je do przedłużenia prawka zawodowego z kodem 95.

Brak szkoleń za darmo lub z dużym dofinansowaniem był zmorą świeżo upieczonych kierowców autobusów lub ciężarówek.

 • Nie każdego było po prostu stać na opłacenie 6000 - 7000 zł za 280 godzin szkolenia. Trzeba pamiętać o wydatkach poniesionych wcześniej na prawo jazdy kat C D E
 • Wychodząc na przeciwko zapotrzebowaniu Szkoła Kursant /świadectwo kwalifikacji zawodowej Wrocław/ z ulicy Tarnogajskiej 5 wzięła udział w przetargu ze środków unijnych w programie Euro.kierowca. i uzyskała możliwość kształcenia prawie za darmo nowych kierowców zawodowych.
 • Na szczęście najnowsze kursy na świadectwo kwalifikacji przyśpieszonej trwają tylko 140 godzin i praktycznie zrobisz je w ciągu miesiąca.

  Bezpłatne jest prawie wszystko, badania lekarskie, materiały szkoleniowe, a nawet posiłki dla kursantów. Dla zapewnienia dużej frekwencji na zajęciach organizowane są one w soboty od lutego do października 2010 roku.

   

  • Na sam koniec oczywiście egzamin państwowy i potem już można jeździć zawodowo autobusem lub ciężarówką
  • Oczywiście największą dotację unikną uzyskają kierowcy z małych lub mikroprzedsiębiorstw. Do nich jest w zasadzie kierowana ta oferta.
  • Preferowane są kobiety, chociaż większość szkolonych to mężczyźni.

   

  Kursant przyjmuje tylko kierowców z dolnośląskiego lub samego Wrocławia. Jest to związane z warunkami wygranego konkursu. Inne województwa są przynależne do innych ośrodków szkolących.

  • Szkoła Kursant ma duże doświadczenie w projektach z dofinansowaniem unijnym. W ramach "wspaniałej szóstki" wykształciła już kilkanaście kobiet jako kierowców autobusów.

  Co wyjdzie z tego projektu?? Czas pokaże, ale warto się pośpieszyć. Wolnych miejsc na darmowe szkolenia i kursy za darmo nie jest zbyt dużo. Zapisy na szkolenia do początku lutego 2010 roku.

   

  Zapraszam serdecznie wszystkich kierowców kategorii C D E na ulicę Tarnogajską 5. Można również zadzwonić na nr telefonu we Wrocławiu 71336-78-08

  Podziel się:


  Napisz komentarz

  Komentarz XML: RSS | Atom