Dr Kraśnicki Dariusz - badania na Prawo jazdy Kat. C D E taxi
Wrocław, ul. Kmicica 3 mapa
Prosimy o wcześniejszą rejestrację: 601 775 123
e-mail skype

Świadectwo kwalifikacji Wrocław

Badania na Prawo jazdy Kat. C D E taxi tel: 601 775 123

Nasz gabinet

Dr Kraśnicki Dariusz

Wrocław, ul. Kmicica 3

 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację: e-mail

lub tel. 601 775 123

Potrzebujesz porady?

Jak dojechać?

Kurs na przewóz rzeczy

Psychotesty i badania kierowców po kursach na świadectwo kwalifikacji 54-514 Wrocław ulica Kmicica 3. Szybka i sprawna obsługa dla pracowników firm transportowych Dolnego Śląska.

Stary kurs na przewóz rzeczy obowiązywał jedynie do 10 września 2010 roku. Nowi kierowcy z prawkiem uzyskanym po 10.09.2009 r podlegają od tego czasu jedynie tzw kwalifikacji wstępnej. także stare kursy i szkolenia to już przeszłość.

Kurs na przewóz rzeczy cena

  • Uwaga Świadectwo Kwalifikacji Wstępnej Z Dofinansowaniem Unijnym /prawie za darmo z minimalną wpłatą własną!!
  • Oferta dla Wrocławia i woj. dolnośląskiego - naprawdę warto w 2012 roku

Medycyna Pracy Wroclaw

Zasadniczą zmianą jest czterokrotne wydłużenie szkolenia z 70 godzin do 280. Podążyła za tym podwyżka ceny z 700 zł do około 3500 zł.

Program szkolenia jest rozdmuchany poza granice rozsądku, a ustawodawca wierzy, że kierowcy siedząc w szkolnej ławce nabiorą całej wymaganej wiedzy.

 

Na szczęście skrócone te zajęcia dla kierowców powyżej 21 roku życia w ramach tzw kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej. Jest to tylko 140 godzin i zajmuje to nieco ponad miesiąc zajęć teoretycznych i praktycznych

  • Zasadniczym elementem nowej ceny jest koszt szkolenia z jazdy w warunkach specjalnych /na placu lub symulatorze - nieliczne ośrodki w Polsce spełniają warunki/.

 

Od 2011-09-21 Świadectwo kwalifikacji Wrocław

Na razie wszystkie szkoły zaobserwowały wzmożone zainteresowanie kategorią C prawa jazdy. Przypomina to sytuację dokładnie z przed roku, w stosunku do kandydatów na autobusy. Olbrzymi napływ kursantów i drastyczne załamanie szkoleń po 10 września 2009 .

Pierwsze szkolenia na nowy przewóz osób zaczęły się dopiero w kwietniu 2009 r.

 

  • W tej chwili jest ostatnia szansa zrobienia starego kursu na przewóz rzeczy, pod warunkiem natychmiastowego zapisania się na prawko kat C i zdania go przed 10 września.

 

Zaoszczędzimy czas oraz pieniądze na póżniejsze szkolenia. Kurs na przewóz osób to tylko tydzień w szkolnej ławce, a egzamin jest raczej formalnością.

Pierwsze świadectwo kwalifikacji wstępnej kierowców autobusów, przed komisją państwową nie zdał nikt. Koszt egzaminu poprawkowego podobno 1000 zł.

We Wrocławiu jest kilka ośrodków łączących kursy prawa jazdy kat C z kursami na przewóz rzeczy.

 

  • Jednym z nich jest Szkoła jazdy na Tarnogajskiej 5 Kursant Wrocław.

Dzwoniąc pod ten numer telefonu lub przychodząc osobiście można uzyskać kompleksową informację zarówno o starych jak i nowych kursach.

 

Jest to ostatnia szansa szkolenia po staremu oraz na nowych zasadach w systemie E-learningu. Jak to wszystko się sprawdzi w praktyce to czas pokaże.


Kurs na przewóz rzeczy nowe zasady 2013 r Wrocław

Wraz z wejściem kwaliufikacji wstępnej przyśpieszonej ceny spadły i są ciekawe promocje dla kierowców, którzy zdecydują się na kursy na prawo jazdy wraz z późniejszym szkoleniem na kierowcę zawodowego!!

 

Najlepiej zawsze zadzwonić do ośrodka szkolącego kierowców, ponieważ stosowane są różne sezonowe promocje cenowe, które pozwalają zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Po szkoleniu oczywiście badania lekarskie oraz psychologiczne, które we Wrocławiu robi dr Dariusz Kraśnicki i jego psycholodzy z ulicy Kmicica 3

 

Należy pamiętać, że maksymalny termin ważności tych szkoleń i orzeczeń lekarskich czy psychotestów jest na 5 lat. Później dostajemy prawoj azdy unijne z wpisanym w rubryce ograniczenia kodem 95, a gdy się to skończy to idziemy powtórnie na tzw szkolenie okresowe i cała procedura powtarza się od nowa.

Podziel się:


#1 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

Tuman, <E-Mail> / 5 Październik 09  
avatar

Szszkoły które pokończyłem uczyły mnie że 700 złoty * 4 (cztery) było 2800zl .To chyba te cuda co TUSEK obiecywał, że 700*4=6000 a to już rozumię.

[ Powtórz (0) ]

#2 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

ślązak, <> / 9 Listopad 09  
avatar

DEBILE, DEBILE!!!! w jakim my kraju żyjemy? Kogo będzie stać zapłacić i wygospodarować tyle godzin na szkolenie? zastanowił się ktoś???????????????????????
aha.. jakiś dysortografik chyba pisał ten artykuł... "Dzwoniąc pod ten numer telefonu lub przyhodząc osobiście można uzyskać..."

[ Powtórz (0) ]

#3 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

polska, <E-Mail> / 21 Listopad 09  
avatar

Polska to dziwny kraj ha ha i banda głupków w sejmie którzy siedzą i myślą jak zrobić żeby ściągnąć pieniądze barany jedne ..

no ale mamy jaki mamy rząd czego chcecie kto głosował na półgłupków tak teraz ma nie dadzą nawet 15 tys za to

[ Powtórz (0) ]

#4 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

stasiek, <E-Mail> / 8 Grudzień 09  
avatar

Witam was Polacy koledzy! Nie chwale się tu wam ale mieszkam od 14 miesięcy w London i znalazłem prace jako kierowca tira (holownika ) to znaczy ściągam uszkodzone tiry ,autobusy te wielkie ,czasem zestawy specjalistyczne ....

i powiem wam ze tu nikt nie pyta o kursy ,szkolenia i inne debilne przepisy ,po prostu siadasz i jedziesz a za ta prace dostaje niezłe pieniądze .

Zastanawiam się czy ktoś myśli w tym naszym rządzie? Bo jak na razie to nie widzę efektu ,

w Polsce bylem nikim bo nie było mnie stać na kursy ,szkolenia , dobra prace a na obczyźnie ???? a UK. jeśli umiesz jeździć to już masz prace a w Polsce szkolenia ,durne winiety,podatki ,opłaty co jeszcze wymyślą ministrowie ? Ps. na końcu wypłata mizerna .

[ Powtórz (0) ]

#5 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

patyn, <> / 6 Styczeń 10  
avatar

Ten kurs "kwalifikacji wstępnej" jest o kant d..y!
ktoś kto to wymyślił jest skończonym debilem!!!

Jeśli w tym kursie jest przeznaczonych 30 godzin na objaśnienie co to jest moment obrotowy, to debil który to układał nie ma zielonego pojęcia o mechanice i prowadzeniu jakiegokolwiek pojazdu!
a pytania układane zostały chyba przez jakiegoś skończonego idiotę, które w dodatku nigdzie nie są dostępne?!
Pozdrawiam wszystkich którzy podejmą się wysiedzenia 280 godzin w szkolnej ławce

[ Powtórz (0) ]

#6 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

roman, <> / 6 Styczeń 10  
avatar

Panowie... Proponuje zsolidaryzować sie, pojechać współnie do Warszawy i zrobić rozpierduchę jak niegdyś górnicy! spalić ten cały zasrany sejm i zrobić porzadek...

Jak każdy będzie siedział cicho, to nikt nic nie zdziała! Tu trzeba nagłośnić problem w mediach, zjednoczyć się i walczyć o swoje! od 30 lat jestem okradany! Mam tego dosyć!!! W KUPIE SIŁA!!!

[ Powtórz (0) ]

#7 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

RR, <> / 8 Styczeń 10  
avatar

Jeszcze raz na Tuska zagłosujcie...

[ Powtórz (0) ]

#8 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

lukas, <> / 13 Styczeń 10  
avatar

w Jastrzębiu u Krzempka biorą 6500zł:/

[ Powtórz (0) ]

#9 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

Kierowca, <> / 20 Styczeń 10  
avatar

Odnośnie UK to prawda . Nikt mnie nie pytał o jakiś kurs . Prawko i wiek 25 lat no i jazda próbna i tyle ! Robiąc 500 km dziennie przez pół roku widziałem jeden poważnie wyglądający wypadek z udziałem TIRA.

W Polsce tylko kursy i jeszcze raz kursy, tylko żeby tego biednego obywatela zniszczyć, żeby mu tylko lepiej się nie powodziło.

[ Powtórz (0) ]

#10 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

xxx, <E-Mail> / 2 Luty 10  
avatar

Hitlera i Stalina na tych skurwieli ,jebane ż...... i zajebaną biurokracje

[ Powtórz (0) ]

#11 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

grygiel, <E-Mail> / 12 Luty 10  
avatar

Tylko kasę wyrwać powołując się na przepisy Unijne!

270 godzin i 5 tysięcy żeby się dowiedzieć, że jak się przewozi piach trzeba go przykryć plandeką! Tak było tez z tab.rej bo unia tak chce,a Francja i Anglia nie zmienili blach i jest dobrze

[ Powtórz (0) ]

#12 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

kaczmarek, <E-Mail> / 23 Luty 10  
avatar

czy ktoś może wie jakie są pytania na tym egzaminie

[ Powtórz (0) ]

#13 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

ocean, <> / 24 Luty 10  
avatar

podobno w lato ma wejsc kwalifikacja przyspieszona bedzie to 0d 90 do 140 godzin koszt takiego kursu bedzie w granicach 3 tysiecy

teraz malo kto chodzi na kurs bo trzeba wydac ponad 5 tysiecy ci ten rzad robi to sa chyba te cuda Tuska

[ Powtórz (0) ]

#14 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

ocean, <> / 24 Luty 10  
avatar

140 to jednak nie 280 godzin, no i kasa mniejsza moim zdaniem ludzie nie powinni sie wylamywac i robic swiadectwa,

to może by wrocili ci z platfformy do starych zasad gdzie swiadectwo kosztowało 800 zlotych

[ Powtórz (0) ]

#15 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

Przybylski, <E-Mail> / 5 Kwiecień 10  
avatar

Witam Was kierowcy :)

Planuję zrobić prawo jazdy C+E + Adr-y, lecz co mnie śmieszy kurs na przewóz rzeczy.. kiedyś kosztowało to 900 zł to jeszcze ujdzie,
ale co wymyślili 7 tys buhahaha debile w tym naszym rządzie zasiadają banda złodziei ! Taka prawda!

Lecz mam pytanie do Was doświadczonych kierowców czy kurs na przewóz rzeczy potrzeba za granicą jeżeli jest się zatrudniony załóżmy w firmie niemieckiej. I sobie jeździmy na międzynarodówki i czy potrzeba ten kurs? Bo z tego co czytam, to nie, że to tylko jest wymagane w Polsce ;/ pozdrawiam :)

Odpowiedź
Już niedługo wszystkich kierowców w Europie będzie obowiązywał unijny kod 95 wpisany do prawa jazdy, potwierdzający odbycie tego nowego kursu.

[ Powtórz (0) ]

#16 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

Iz, <E-Mail> / 3 Maj 10  
avatar

pomocy na wczoraj potrzebuje przewozu rzeczy .a takiej kwoty im niedam .ktoś już cos wie o dofinansowaniu ue i na jakich zasadach.

[ Powtórz (0) ]

#17 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

Walczący, <E-Mail> / 6 Maj 10  
avatar

Siemka ziomale, to co piszecie to prawda taka kasa za jakis p.....y kurs. Jednak do tych co są bardziej w temacie mam pytanko.... Czy jesli sie ma prawo jazdy C+E od razu przed pojechaniem w pierwszą trase zestawem konieczny jest ten kurs na przewóz rzeczy, badanie lekarskie , czy badanie psychologiczne bez konsekwencji w przypadku kontroli. Za odpowiedź z góry Thx

[ Powtórz (0) ]

#18 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

kloszard, <> / 12 Maj 10  
avatar

Kurwa mać człowiek się stara inwestuje w siebie żeby prace dostać pracować odprowadzając podatki a te chuje nic tylko wymyślają jak biednego młodego człowieka ujebać ograbić z jego marnych pieniędzy wyżebranych od rodziców lub zarobionych w pocie czoła w jakimś obozie pracy gdzie jest wykorzystywany i bezczelnie straszony że na jego miejsce jest 10 innych gotowych podjąć tą hańbiącą "prace".
Żyć kurwa nie umierać!!!
W dupie to mam zostaje kloszardem

[ Powtórz (0) ]

#19 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

lukas, <> / 20 Maj 10  
avatar

Urząd Pracy daje kasę na szkolenia indywidualne, potrzeba 2 zaświadczenia z jakiś 2 firm,

że w przypadku posiadania wolnych miejsc pracy, istnieje możliwość zatrudnienia.

[ Powtórz (0) ]

#20 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

patu, <E-Mail> / 9 Czerwiec 10  
avatar

Witam.Wczoraj zdałem CE i kursu na przewóz rzeczy nie posiadam, ale przy zdawaniu C zaproponowano mi odbycie takiego kursu w WORD Zielona Gora,

ktory jest refundowany w calosci przez UE, warunkiem jest zameldowanie w miejscowosci PONIZEJ 20.000mieszkancow,

a osoby które skończy 30 lat odbywają skrócony kurs tj.140h Mam pytanko do was Czy wiecie ile kosztuje ten kurs i ile trwa w UK? (o ile jest) z góry dzięki

[ Powtórz (0) ]

#21 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

poszkodowany, <> / 19 Sierpień 10  
avatar

Skurwysyny smierdzące 700 zł i nikt nic nie wie o ciezarówce i polowa takich imbecyli jezdzi co nie zna w ogole tachografu

kiedys wykrecic pause i w ogole , a teraz kutasy chca 7 tys zl od kazdego Polaka , i jak tu kurwa ma sie polepszyc w kraju SKURWYSNY !

[ Powtórz (0) ]

#22 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

stratu, <> / 23 Sierpień 10  
avatar

nie dość ze trzeba tyle płacić, to jeszcze nie można zarabiać siedząc na tych kursach to jest jakaś paranoja

wyje**** tych przygłupów tak wspierają wszystkie rodzime przedsiębiorstwa a z zachodnim dają ulgi..

[ Powtórz (0) ]

#23 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

szym, <E-Mail> / 1 Listopad 10  
avatar

jak mam świadectwo na przewóz rzeczy mogę to przekwalifikować na przewóz osób?

Chyba trzeba zrobić jakiś moduł uzupełniający

[ Powtórz (0) ]

#24 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

Marek, <> / 27 Listopad 10  
avatar

Wiadomo szukaja kasy tam gdzie najlatwiej

[ Powtórz (0) ]

#25 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

bukmacherzy, <> / 27 Listopad 10  
avatar

Najłatwiejsza kasa w tym kraju to wsadzić łapę do czyjejś kieszeni. Tak będzie zawsze

[ Powtórz (0) ]

#26 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

Robert, <E-Mail> / 11 Grudzień 10  
avatar

Witam Panów kierowców.
Moi drodzy koledzy, w tym kraju wszystko polega na tym żeby wyłudzić pieniądze od zwykłych ludzi.
Przeglądam różne fora np; spawaczy, kierowców i wszędzie to samo, żeby zdobyć jakieś uprawnienia trzeba wybulić straszną kasę.A ci którzy to wymyślili to nie dlatego, że są jakimiś matołami jak piszecie, ale cwaniaczkami i pasożytami, którzy jadą na takich jak my.

Wiadomo, że wiedzę trzeba mieć bo imbecyli kierowców nie brakuje ale ludzie kochani za rozsądne pieniądze. Reasumując, rządzenie w tym kraju nie polega na tym żeby rozwijać go gospodarczo lecz tłumić wszelką inicjatywę i wykorzystać na maxa normalnych ludzi.

Bo przecież to my za wszystko płacimy. Nie biorą pod uwagę tego, że wkrótce to pęknie.
Pozdrawiam

[ Powtórz (0) ]

#27 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

Minister Grabarczyk, <E-Mail> / 26 Styczeń 11  
avatar

kurwa ludzie opamiętajcie się i przestańcie głosować na PO zajebane chcą byśmy zdechli, a co wybory pajace rządzą

[ Powtórz (0) ]

#28 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

Alaa, <E-Mail> / 2 Luty 11  
avatar

Witam, zacząłem robić prawko na C i następnie zamierzam C+E. Także zostałem dotknięty karą jaką trzeba zapłacić za kurs na przewóz rzeczy tj 6000pln przez te dziwki rządzące tym chorym krajem.

Z jednej strony rozumiem że będzie z czasem mniej kierowców na rynku pracy a przez to może będą bardziej szanowani i lepiej opłacani ale żeby od razu dowalić 6000pln ?? 2000pln to jeszcze bym nie narzekał.

Mam pytanie odnośnie tego co ktoś tam wyżej napisał nie wiem czy to prawda czy to plotka z pudelek.pl że latem ma wejść jakiś przyspieszony kurs 140h i 3000pln? jak ktoś wie na 100% to proszę o odpowiedz

[ Powtórz (0) ]

#29 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

minister finansow, <E-Mail> / 3 Luty 11  
avatar

tak to jest drodzy kierowcy jak wieszkosc z was trez niedawno zrobilem CE nasz kraj jest tak durny moze nie kraj tlko rzadzacy bo kraj jest wspanialy ci co nim rzadza nie rozumieja ze ktos moze byc powolany do zawodu kierowca tira lub ciezarowki od

kiedy mlody czlowiek zrobi prawo jazdy CE i chce siasc za kolko nie moze bo musi wyje.....c 6tys na glupi kurs gdzie wczesniej wyjeb.....l ponad 4 na samo prawo jazdy i gdzie taki czlowiek laduje ? na melinie z pijakami i mozgotrzepy pije tak sie stacza kwiat polskiej mlodziezy dziekujemy szanowni poanowie zasiadajacy w rzadzie i pobierajacy gruba kase za utrudnianie nam zycia...

[ Powtórz (0) ]

#30 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

Mosze, <> / 21 Luty 11  
avatar

To weźmy się kurwa za kałachy i do pieca z Komuchowskimi i innymi Rychami.

[ Powtórz (0) ]

#31 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

golonka, <E-Mail> / 17 Marzec 11  
avatar

Hm a ile teraz krzyczą za kurs na przewoź towarów. czy ktoś mi powie.

Odpowiedź
We Wrocławiu cena za szkolenie okresowe, to około 700 zł. Warto się również potargować lub sprawdzić w internecie oferty różnych ośrodków.

[ Powtórz (0) ]

#32 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

manka, <> / 29 Marzec 11  
avatar

ja piter uważam iz na ten czas onegdaj Tuskowi sie w dupie pojebalo i tyle! głupie kurwy nic więcej, ja mam w dupie takie pizdy niech się szerzą mieście. kursy maja być po 500zl a jak nie to tusk wek!!!

[ Powtórz (0) ]

#33 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

klk, <> / 5 Maj 11  
avatar

chodźmy pod belweder spalić parę opon

[ Powtórz (0) ]

#34 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

zdzichu, <> / 8 Maj 11  
avatar

zajebać skurwesynów kurs 7000 tyś najebało im prądu w kite w tym rządzie barany jedne.

Na moje to trzeba zrobić z tym porządek
trzeba ustawić tych baranów do pionu, bo inaczej im sie popierdoli w baniach

[ Powtórz (0) ]

#35 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

luki, <> / 16 Maj 11  
avatar

strajk zróbmy i tyle, zbierzmy się wszyscy, bo to jest o kant dupy te kwalifikacje !! Na *** mam siedzieć 140 h w ławce !!! Popieprzyło się już w głowach !! ludzie !! I jak tu pracować !! k*** !!

[ Powtórz (0) ]

#36 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

asmo, <E-Mail> / 11 Październik 11  
avatar

witam, posiadam gotowe wszystkie pytania i odpowiedzi egzaminacyjne na świadectwo kwalifikacji na przewoź osób i na przewóz rzeczy, zainteresowanych proszę o kontakt na gg 4760727

[ Powtórz (0) ]

#37 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

misia, <> / 18 Listopad 11  
avatar

Witam, czy ten kurs na przewoź rzeczy jest konieczny w DE , nie będzie to jazda tirem tylko beczkowozem lub "starem" i będzie to praca zawieźć towar i wrócić??

@Raczej tak

[ Powtórz (0) ]

#38 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

Gość, <E-Mail> / 19 Styczeń 12  
avatar

Kursy za ok.700zł. to jest "złodziejstwo w żywe oczy".Ilu jest takich kierowców co mają prawka bezterminowe,ale wymyślili "bzdurny przepis" żeby co 5 lat "za frajer płacić,więc już nie będzie praw jazdy "bezterminowych"

Dla tych co takie kursy wymyślili to nie jest "durny przepis" np:700zł za kurs x ilość zdających kierowców (co pięć lat) + doliczyć koszty za badania = ile to jest mln.zł.? "ŻYĆ NIE UMIERAĆ"

[ Powtórz (0) ]

#39 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

Seba, <> / 28 Styczeń 12  
avatar

Witam.Posiadam prawko kategorii C+E chce wyjechać do Irlandii i pracować jako kierowca.Czy muszę mieć tam kurs przewozu rzeczy?

[ Powtórz (0) ]

#40 Odp: Kurs na przewóz rzeczy

Gość, <> / 7 Marzec 12  
avatar

Szkoda słów "Górę nie interesuje jak wyżywić rodziny" Więcej wiadomości na stronie: oszusci-pobieraczek.pl.tl/KURSY-KIEROWCOW-.htm

[ Powtórz (0) ]

Napisz komentarz

Komentarz XML: RSS | Atom