Dr Kraśnicki Dariusz - badania na Prawo jazdy Kat. C D E taxi
Wrocław, ul. Kmicica 3 mapa
Prosimy o wcześniejszą rejestrację: 601 775 123
e-mail skype

Świadectwo kwalifikacji Wrocław

Badania na Prawo jazdy Kat. C D E taxi tel: 601 775 123

Nasz gabinet

Dr Kraśnicki Dariusz

Wrocław, ul. Kmicica 3

 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację: e-mail

lub tel. 601 775 123

Potrzebujesz porady?

Jak dojechać?

Świadectwo kwalifikacji kat C

Świadectwo kwalifikacji kat C D Wrocław - szkolenie okresowe kierowców we Wrocławiu.

 

Kolejna firma szkoląca kierowców według nowych zasad, otrzymała zezwolenie i ruszyła z kursami na świadectwo kwalifikacji zawodowej.

 

W 2009 roku dotyczyło to tylko najstarszych kierowców autobusów /prawko do 1980 r/ a w przyszłym od 10 września 2010 obejmie kierowców kat C [ciężarówki ,tir]. Najwięcej osób będzie się szkolić w 2011 roku.

 

Szkolenie okresowe jest najbardziej podobne do starych kursów na przewóz rzeczy.

  • Firma szkoląca musi jednak spełniać wszystkie warunki dotyczące kwalifikacji wstępnej, dlatego tak niewielu dostało koncesję.
  • Powoli, lecz nieubłaganie spadają ceny za szkolenia kierowców

Pierwsze szkolenia kwalifikacji wstępnej to było około 7,5 tysiąca zł. W tej chwili jest to ok 6 tysięcy. Dalej dużo, ale możliwe jest dofinansowanie kursu świadectwa przez Unię Europejską lub urząd pracy.

  • Największym problemem jest rozdmuchany poza wszelkie proporcje program tego szkolenia. 280 godzin to naprawdę dużo i nie wiadomo z czego szkolony kierowca ma się w tym czasie utrzymywać. Pewnie dlatego przez pierwsze 9 miesięcy obowiązywania nowych kursów, uprawnienia zrobiło aż 60 kierowców autobusów w całej Polsce.

 

Swiadectwo kwalifikacji kat C ma być związane z wymianą prawa jazdy. Lekarz medycyny pracy Wrocław uprawniony do badań kierowców oraz psycholog będą niezbędni do tego celu.Oferta kursów szkolenia okresowego do świadectwa kwalifikacji Wrocław /stare kursy na przewóz osób i rzeczy/.

 

Świadectwo kwalifikacji kat C

 

Podziel się:


Napisz komentarz

Komentarz XML: RSS | Atom