Dr Kraśnicki Dariusz - badania na Prawo jazdy Kat. C D E taxi
Wrocław, ul. Kmicica 3 mapa
Prosimy o wcześniejszą rejestrację: 601 775 123
e-mail skype

Świadectwo kwalifikacji Wrocław

Badania na Prawo jazdy Kat. C D E taxi tel: 601 775 123

Nasz gabinet

Dr Kraśnicki Dariusz

Wrocław, ul. Kmicica 3

 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację: e-mail

lub tel. 601 775 123

Potrzebujesz porady?

Jak dojechać?

Symulator nauki jazdy

Symulatory nauki jazdy są stosunkowo nowym gadżetem na naszym rynku. W mniejszym stopniu /ze względu na cenę/ są używane przy szkoleniach na kursy prawa jazdy, natomiast są zdecydowanie użyteczne przy kwalifikacji wstępnej, skutecznie zastępując potrzebę posiadania torów do jazdy w warunkach specjalnych.

 

Tutaj zaprezentuję dwa filmiki, które pokazują różne błędy popełniane przez kursantów podczas takiej symulowanej jazdy. Jak widać, dla osób które dopiero uzyskały prawo jazdy kategorii C, pewne manewry sprawiają sporo problemów.

 

W tym przypadku symulacja jazdy odbywała się na sprzęcie Cargo Firmy z Jaworzna. Symulator jest mobilny, na podwoziu MAN-a i po prostu jeździ od ośrodka do ośrodka szkolącego.

 

Wydaje mi się, że jazda jest dość realistyczna, ale część kierowców ma problem z chorobą lokomocyjną. Jak to wyglądało w rzeczywistości, można sobie obejrzeć na filmikach.

Szkolenie, które sfilmowałem odbywało się w połowie lipca 2011 roku w szkole nauki jazdy na Weigla 12 we Wrocławiu.

 

Jest to jeden z wiodących ośrodków szkolących kierowców na symulatorze nauki jazdy. Po ukończeniu kursu kierowca otrzymuje świadectwo jego ukończenia, a później po zrobieniu badań lekarskich i psychologicznych dokonuje wymiany prawa jazdy na unijne z kodem 95.

 

Zapraszam serdecznie do komentarzy na temat tego sposobu szkolenia jazdy w warunkach specjalnych.

Podziel się:


Napisz komentarz

Komentarz XML: RSS | Atom